Admirál

The Admiral

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Admirál

Admirál /2008

Režie: Andrej Kravčuk

Hrají: Konstantin Chabenskij, Nikolaj Burljajev, Sergei Bezrukov, Anna Kovalchuk, Fjodor Bondarčuk

Česká premiéra: 30.7.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Admirál

V kostce: "Málo jiskřivý a patetickými vyznáními lásky prokládaný milostný trojúhelník v podání odtažitých herců na pozadí jakž-takž výpravné historické fresky. Rusové vzdali poctu výrazné postavě občanské války, jen škoda, že jednostranné rudé eposy nahradili stejně jednostranným velebením bílých. Vzhledem k rozmachu produkce téměř politováníhodné mrhání časem, financemi a talentem. Koukat se na to ale dá. Jako na Transformers – s mozkem odloženým v šatně a spoléhaje na první signální soustavu."

Galerie obrázků filmu Admirál

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Admirál

Ruská kinematografie v posledních letech jede na plný plyn. „Rudí bratři“ točí jednu žánrovku za druhou – historické a válečné velkofilmy, fantasy eposy, výpravné scifárny, akční kriminálky, horory, dobrodružné „jonesovky“, muzikály, rozjuchané romantické komedie, digitálně i tradičně animované trháky pro děcka. Mezi posledními hity ruských kin nechybí třeba nová adaptace Tří mušketýrů, moskevský remake gangsterky Johnnyho To, crossover šaolinského kung-fu a Ramba, nebo třeba „burtonovský“ hi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Admirál

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Admirál

Zatím nevyšlo.


Související články

7.11.2015 21:30 12 věcí, které nám odhalil trailer Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
17.2.2011 16:34 Kdo, kde, s kým... 6/2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Cival)

Nejdražší ruský filmový projekt posledních let míří na naše území. Otevírá prý ne příliš oslavovanou kapitolu ruských dějin – a protože se v historii sovětských válečných výpadů zas tak nevyznáme, citujme distributora: "Film Admirál zachycuje boj bělogardějců proti bolševikům, a váže se i k událostem provázejícím vznik Československa. Když Admirál Kolchak prchal před rudou armádou na Sibiř, jeho vlak s carským pokladem střežili českoslovenští legionáři. Ti údajně podvedli autoritářského admirála o zlato za půl miliardy." Aneb ruský velkofilm - ruský Pearl Harbor - zase jednou v našich kinosálech. Díky!
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.