Across the Universe

Across the Universe

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Across the Universe

Across the Universe /2007

Režie: Julie Taymor

Hrají: Evan Rachel Wood, Jim Sturgess, Max Carrigan, Joe Anderson, Dana Fuchs

Česká premiéra: 29.11.2007

USA premiéra: 14.9.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Across the Universe

„Krásný léta šedesátý, když mě Franta hřál…“, zazpívali si na předposlední desce Wohnouti. Těžko hádati, co hřálo v té době mladé lidi v Americe. Jisté je jen to, že se každý jeden z nich zanítil do protestu proti válce, na povrch začal rašit dravý rock’n’roll a všichni mladí se shromažďovali v Detroitu. Právě odsud vychází i příběh milenecké dvojice Jude-Lucy, která jde poctivě ve šlépějích výše uvedeného. Když je její bratr seznámil, padli si do oka téměř okamžitě. Když si něco usmysleli, vždycky jim to vyšlo. Byli nesmrtelní, šťastní, zamilovaní… Jenže právě takové vztahy má osud v oblibě lámat. A co by to bylo za pořádný muzikál, kdyby se mu dalo pro dnešek volno. Jude je paradoxně povolán k činnosti, proti které tak vehementně brojil – strýček Sam tě chce do armády, chlapče, tak se moc nebraň, buď hodný, postřílej pár lidí a když to všechno přežiješ, možná se budeš moct vrátit domů k rodině. Lákavá nabídka, kterou nemůžete odmítnout, pokud nechcete být souzeni za vlastizradu. Podaří se mladíkovi ze sevření aparátu vykličkovat a věnovat se tomu, pro co se narodil – své přítelkyni, a v souladu s bohémskou lyrikou celého příběhu, pochopitelně umění? O tom vám bude vyprávět filmový malířka, Julie Taymor, zodpovědná např. za Fridu.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Across the Universe

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Across the Universe

Byla to MovieZone, resp. její předchůdkyně TrailerZone, která se u nás začala jako první systematicky věnovat třídění, popisu a hodnocení filmových upoutávek. Za ty čtyři roky jsem díky ní viděl přes dvě tisícovky trailerů, aniž by mě – a mé kolegy jistě také – donekonečna propíraný formát jakkoliv omrzel. Jenže i tak občas přijdou chvíle, kdy člověk lituje, že si vsadil zrovna na tohohle pracovního koníčka. Ať totiž chceme nebo ne, trailery vzbuzují očekávání, předjímají kvalitu, nastavují l...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Across the Universe


DVD a Blu-ray filmu Across the Universe

Zatím nevyšlo.


Související články

6.1.2017 16:00 Deadpool dostane kupu následovníků Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
13.12.2016 09:50 Kdo si zahraje záporáka v Aquamanovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
1.11.2016 10:12 Flash přišel o režiséra. Zase... Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
5.10.2016 09:28 Hollywood chce další herní pecku Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
16.9.2016 09:00 VIDEO: Proč dnešní blockbustery mívají slabé soundtracky? Rubrika: Novinky Diskuze: 67 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.