8 statečných

Eight Below

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu 8 statečných

8 statečných /2006

Režie: Frank Marshall

Hrají: Paul Walker, Bruce Greenwood, Jason Biggs, Wendy Crewson

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 17.2.2006

Na DVD od: 29.8.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 8 statečných

Režisér „přírodních“ (Congo), popř. „sněhových“ (Přežít) dramat Frank Marshall nabíjí pod taktovkou s nálepkou Disney další kulomet na divácké emoce. V pustém lánu světa zvaném Antarktida se nachází výzkumná stanice, jejíž osazenstvo má za úkol… zkoumat ;). Není důležité co, je důležité jak a s kým. Nejde tu totiž jen o náš lidský druh - nedílnou součástí týmu je i psí osmispřeží, v němž má každý hafan tolik inteligence, že zvládne po večer se svými pány i hrát poker. Nebojte se, nejde o mutanty ;). Psi jsou prostě jen natolik vycvičení, že se dokáží chovat a rozhodovat jako my, což se jim bude ještě nesmírně hodit… Na stanici se totiž blíží desetiletá sněhová bouře, která má smést z povrchu zemského vše, co se jí připlete do cesty a výzkumníkům nezbývá nic jiného než zažádat o okamžitou evakuaci vrtulníkem. Pro naše psí hrdiny tam ale bohužel místo nezbývá a tak když jim páníček se srdceryvným výrazem ve tváři naposledy zamává, už je to na nich. Dokáží přežít bouři a vrátit se sami do civilizace? A přijde jim Paul Walker naproti, tak jak v hodině poslední místopřísežně slíbil?

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu 8 statečných

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu 8 statečných

Filmy o zvířátkách nemám příliš v lásce. Přijde mi, že všechny nedostatky a polovičatá práce, kterou filmaři občas odvádějí, je zčistajasna překryta nábojem plynoucím ze smutného pohledu psa nebo jiného zvířete, kterému se právě zlomila nožička. Točit takové filmy, je strašně vděčné a většinou to nevypovídá mnoho o schopnostech vyprávět příběh jako o schopnostech najmout dobré cvičitele a s nimi sžité zvířecí svěřence. Ano, můžete mě mít za hrubého cynika. Ale viděl jsem takových filmů pár a ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 8 statečných


DVD a Blu-ray filmu 8 statečných

Zatím nevyšlo.


Související články

9.2.2017 18:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
11.11.2016 22:00 Zemřel Robert Vaughn, poslední ze Sedmi statečných Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.10.2016 00:01 Affleck na první příčce, Max Steel katastrofou Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
10.10.2016 00:33 Dívka ve vlaku porazila Burtona i oscarové želízko Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.