3:10 Vlak do Yumy

3:10 to Yuma

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (65)
Plakát k filmu 3:10 Vlak do Yumy

3:10 Vlak do Yumy /2007

Režie: James Mangold

Hrají: Christian Bale, Russell Crowe, Ben Foster, Gretchen Mol, Alan Tudyk

Česká premiéra: 6.3.2008

USA premiéra: 7.9.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 3:10 Vlak do Yumy

V kostce: "Honák Evans se v nouzi největší nechá za 200 dolarů naverbovat do eskadry, která má vraha Wadea doprovodit na vlak, který jej zaveze do vězení v Yumě. Wadeovi kumpáni jej však chtějí vysvobodit. Vizuálně bez problému, herecky průměr, scenáristicky nepodarek. Dan Wade se v jedné chvíli holedbá, že přečetl Bibli od desky k desce za 3 dny. Jako člověk od fochu vám povím, že číst Bibli v kuse je čirý nerozum. Garantuji vám v hlavě pěkný zmatek. To samé platí i u 3:10 Vlak do Yumy. Nechat se unášet a nepřemýšlet – jinak budete sami proti sobě."

Galerie obrázků filmu 3:10 Vlak do Yumy


Recenze filmu 3:10 Vlak do Yumy

Nedlouho po filmu Tanec s vlky přišli Nesmiřitelní a až do 3:10 Vlak do Yumy prý westerny stály za starou bačkoru. Desítky nevýrazných snímků typu Rychlejší než smrt zapadly a snad až do pět let staré (na MovieZone oblíbené) a zcela jistě nadstandardní Krajiny střelců se zdálo, že Divoký Západ netáhne. Prérie obrazně řečeno osiřely, Apačové zalezli do stanů, ten tam byl typický zvuk expresu dunícího po sotva položených kolejích a ve westernových městečkách se po ulici místo ostrých chlapíků p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 3:10 Vlak do Yumy


DVD a Blu-ray filmu 3:10 Vlak do Yumy

Zatím nevyšlo.


Související články

7.12.2016 14:45 FilmAsia už po dvanácté: Na co byste měli zajít? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
21.10.2016 01:45 Téma: Co se děje v novém Wolverineovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
10.5.2016 13:00 Affleck producentem Justice League Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
29.3.2016 14:25 Téma: Jak Snyder vyhrál bitvu, ale prohrál válku Rubrika: Novinky Diskuze: 94 příspěvků
13.2.2016 19:14 Z comicsového Deadpoola je megahit! Rubrika: Novinky Diskuze: 54 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ještě před několika lety se říkalo, že comicsové filmy a westerny jsou mrtvé žánry. Dnes už se to povídá jen o jednom a při pohledu na rozpis premiér letošního roku je jasné o kterém. Drsní zápaďani, šestiranné revolvery, širá pláň a v dáli zapadající slunce jsou věci, které se v současné době v kinech objevují jen minimálně. Naštěstí si letos nejméně jednou tyto propriety budeme moci vychutnat. James Mangold si po Walk the Line mohl začít vybírat pořádné scénáře a jeho oko padlo na 3:10 to Yuma, remake westernu, ve kterém přesně před padesáti lety zářili Van Heflin a Glenn Ford. Jejich role tentokrát přeberou Christian Bale a Russel Crowe. První z nich si zahraje obyčejného rančera, který dostane za úkol pohlídat na pár hodin gangstera (Crowe), než dorazí vlak, který by ho měl dovést k soudu. Během čekání však hlídač zjišťuje, že zajatec není možná zdaleka takový bastard, jak mu bylo vylíčeno. Vlak odjíždí až ve 3:10 a do té doby se může stát cokoliv. Dvojice Bale/Crowe sama o sobě vypadá hodně lákavě, ale James Mangold si do svého westernu přizval více než solidní přihrávače včetně legendárního Petera Fondy. 3:10 to Yuma bude podle všeho hlavně dialogový film, takže fakt, že Mangold není žádný zázračný režisér, by v tomhle případě neměl vadit. Trochu nervózní jsme však z dvojice scénáristů, kteří mají za sebou na jedné straně Collateral a na druhé dvojku Rychle a zběsile. Snad to tentokrát vezmou spíš v klidu a s rozvahou, protože by byla škoda, aby mizerný scénář potopil takovéhle herce.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.