Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu 3

3 /2010

Režie: Tom Tykwer

Hrají: Sophie Rios, Sebastian Schipper, David Striesow, Annedore Kleist

Česká premiéra: 14.4.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 3

V kostce: "Hana, Simon, Adam. Možná nejzamotanější milostný trojúhelník v dějinách filmu, humorný, sarkastický a poučný zároveň. Na příběhu tří sexuálních „vysloužilců“ Tom Tykwer inteligentně glosuje současnost a zároveň demonstruje, že autorskou filmařinu nezapomněl. Lepší a více provokativní milostnou komedii aby člověk dneska hledal elektronovým mikroskopem."

Galerie obrázků filmu 3

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu 3

Tom Tykwer si odbyl fázi studiových zakázek a vrací se zpět k autorskému filmu. Ačkoli jeho komerční odbočky jako International či Parfém: Příběh vraha netřeba pokládat za vysloveně zbytečné intermezzo, po zhlédnutí Tomova nového počinu 3 musím konstatovat, že návrat k osobnějším tématům a svébytnému komornímu stylu jde německému filmaři k duhu.Pokud vám suše odvyprávím synopsi, nejspíš jen ohrnete nos nad dalším perverzním milostným příběhem. Noty jsou důvěrné známé: ona a on žijí dlouho v p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 3

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu 3

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Tom Tykwer ztratil trochu ze své aury velkého evropského režiséra poté, co natočil propadák International. Naštěstí pro něj i pro nás se ale pořád může odvolávat na pecky jako Lola běží o život, Parfém: Příběh vraha nebo Nebe. Jeho novinka nemá s velkým Hollywoodem nic společného a možná je to dobře, protože by si díky ní mohl Tykwer napravit pošramocenou reputaci. Drei bude příběhem dvojice čtyřicátníků, kterým v životě něco chybí a tím něčím je láska. Oběma se však podaří objevit někoho, kdo by pro ně mohl být tím pravým. Problém ale je, že oba objevili stejného člověka. Rýsuje se nám tu tedy celkem zajímavě rozehrané komorní drama, tak snad Tykwer dokáže, že slabý International byl jen omyl.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.