Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (31)
Plakát k filmu 2Bobule

2Bobule /2009

Režie: Vlad Lanne

Hrají: Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Lukáš Langmajer, Lubomír Lipský st.

Česká premiéra: 22.10.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 2Bobule

V kostce: "Kryštof Hádek, Tereza Voříšková a Lukáš Langmajer versus Jiříkové Krampol a Korn. Z upachtěného pokračování „nevinně vinné“ komedie o podfukáři z velkoměsta, který na Moravě k rozumu přišel zmizelo veškeré kouzlo, a bylo nahrazeno chaotickými čáranci rozpačitosti, ba místy i trapna. Typický příklad toho, jak nemá vypadat pokračování svěže komerčního filmu."

Galerie obrázků filmu 2Bobule


Recenze filmu 2Bobule

První Bobule, z dílny Tomáše Bařiny, mě svého času (sotva něco přes rok!) příjemně překvapily. Sice nešlo o dílko žádným způsobem revoluční ani mimořádně vtipné, ale ocenil jsem tehdy snahu natočit obrazem vyprávějící a obecně řemeslně netrapnou, v tom lepším slova smyslu komerční podívanou, podpořenou skutečností, že nikdy nesklouzla pod práh rozumného vkusu a disponovala solidní jihomoravskou atmosférokresbou. Bohužel, pokračování, spíchnuté jehlou tak rychlou, že zanechala palčivé spálené ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 2Bobule

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu 2Bobule

Zatím nevyšlo.


Související články

13.2.2013 08:30 7 filmů střihače a producenta Adama Dvořáka Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
9.5.2010 00:23 Ostré nůžky 2010: Nej trailery mají Kuky a Pouta Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
5.2.2010 18:08 Filmové trailery Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.10.2009 02:33 Víkendový výplach #7 o JAR a chlupech Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

První Bobule byly milé překvapení. Taková nevlezlá komedie, která do českého filmu přinesla trochu příjemného osvěžení. A také přinutila několik našich čtenářů k bezmeznému obdivování Terezy Voříškové. Divit se jim nemůžeme, pěknými tvary tahle slečna bez debat disponuje, dobrou zprávou budiž fakt, že se Voříšková do dalšího vinařského dobrodružství vrátí. S ní i Hádek a tak se dá předpokládat, že jejich románek v nějaké formě bude pokračovat - jsem si jistý, že výše zmiňovaným fanouškům by nevadilo rozvinutí něčeho jako postelové scény z předtitulkové sekvence prvního dílu. Druhé Bobule zřejmě budou odvážnější, však se také bulvárem nedávno nesly zprávy o tom, že Voříškové bude konkurovat mladá herečka Jana Pidrmanová. Místo řešení počtu odhalených ňader bychom ale měli spíš doufat v to, že se druhý díl ponese v podobně uvolněném duchu a že další moravské dobrodružství bude zase opisovat od Scottova Dobrého ročníku. Jednička byla prostě v pohodě a stačí, když dvojka bude úplně stejná.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.