Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu 2 zbraně

2 zbraně /2013

Režie: Baltasar Kormákur

Hrají: Denzel Washington, Mark Wahlberg, James Marsden, Paula Patton, Bill Paxton

Česká premiéra: 10.10.2013

USA premiéra: 16.8.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 2 zbraně

V kostce: "Denzel Washington a Mark Wahlberg jako strážci zákona, kteří obrali drogový kartel o čtyřicet mega. Teď jim jdou po krku nejen naštvaní Mexičani, ale i CIA. Baltasar Kormákur natočil svižnou buddy movie, která ovšem trpí trošku nevýraznou akcí a tím, že neví, jestli chce být spíš vtipná nebo vážná. Ale na zabití necelých dvou hodin v kině naprosto stačí. Už kvůli skvělé ústřední herecké dvojici. "

Galerie obrázků filmu 2 zbraně


Recenze filmu 2 zbraně

Baltasar Kormákur patří k nejrespektovanějším islandským režisérům. To je sice úctyhodné, ale nejspíš nejde o věc, která by otevírala dveře do Hollywoodu. Jemu se však povedlo prosadit se. Velmi povedený Nádech sice dost diváků kvůli absenci velkých hereckých hvězd přehlédlo, ovšem stylový thriller Kontraband už byl čistá trefa do černého. Akční komedie 2 zbraně ho měla posunout zase o kousek dál. Stalo se, i když je nutné říct, že ten kousek není zdaleka tak velký, jak bychom si přáli. Denze...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 2 zbraně

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu 2 zbraně

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
31.12.2016 02:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Prosinec 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
12.12.2016 15:00 Nominace na 74. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Baltasar Kormákur je významný islandský režisér a herec. A nedávno se svým Kontrabandem nakoukl dost úspěšně i do Hollywoodu. Film byl fajn a vydělal, takže se logicky chlapík ze severu dostal k větší a zajímavější látce. 2 Guns bude thriller, v němž se setkají agent z protidrogového a zástupce námořní vyšetřovací služby. Jejich úkolem je vyhrabat na toho druhého špínu, málokdo ale tuší, že ani jeden z nich nemá čisté svědomí a že pro mafii pracují oba. A že to byla právě mafie, která se rozhodla se jich elegantně zbavit. Tihle dva chlapíci jsou ale připraveni bojovat o své životy až do konce. Denzel Washington a Mark Wahlberg jsou sakra zajímavá herecká dvojice a ani zbytek obsazení nevypadá špatně. Doufejme tedy, že nic nepokazí scénář a že nafasujeme povedený thriller. 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.