16 bloků

16 Blocks

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu 16 bloků

16 bloků /2006

Režie: Richard Donner

Hrají: Bruce Willis, Mos Def, David Morse, Alfre Woodard, Cylk Cozart

Česká premiéra: 8.6.2006

USA premiéra: 3.3.2006

Na DVD od: 9.10.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 16 bloků

Každý režisér má občas slabší období a vzhledem ke svým předchozím úspěchům si zaslouží druhou šanci. Richard Donner do téhle škatulky určitě spadá. I když si při Timeline rvali kritici vlasy, čert to vem – na Smrtonosné zbraně, Supermana či Mavericka se prostě nedá zapomenout. Skoro šestasedmdesátiletý Donner se nyní vrací v plné polní, aby ještě před koncem kariéry dokázal, že stále umí tahat za otěže. A pro svůj nový akční thriller s názvem 16 blocks si přizval v žánru jednoho z nejpovolanějších, Bruce Willise. Ten má mimochodem po svém poslední filmu Rukojmí také co napravovat, tudíž by to mohl být hned dvojitý symbolický návrat do první linie. A o co že to vlastně kráčí? Willis hraje policistu Jacka, který dostává za úkol přivést k soudu nebezpečného delikventa (Mos Def). A protože budova nejvyšší státní instituce je vzdálená pouhých 16 bloků od policejní stanice, nechá se vyhecovat svými kolegy, aby cestu navzdory přísným nařízením absolvoval pěšky. A tak se taky stane. Netuší však, že právě na tohle čeká jeho bývalý spolupracovník, který má velkou chuť konečně srovnat účty (někdo holt na minulost nezapomíná). A co může být v tomto směru lepšího než vyfouknout Jackovi jeho svěřence a ještě mu přitom třeba trochu ublížit? Nutno říci, že na tuhle hru na honěnou napříč New Yorkem se všichni v redakci celkem těšíme.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu 16 bloků

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu 16 bloků

Jako filmoví fanoušci to čas od času nemáme lehké. Je třeba vzít krumpáč a mlasknout jím po hlavě zmatenou akční hvězdu, která nepochopila, že její čas se naplnil a teď je třeba odejít leštit golfové míčky. Divili byste se kolik takových ran ode mně Steven Seagal vydržel. :) Pak jsou tu ale herci, které se zdráháte uhodit a pořád si říkáte, že jsou zrovna "v přechodu" a zasekli se nevhodných projektech. Jak jinak si totiž omlouvat poslední pětiletku , ve které zazářila snad jen Hartova válka ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 16 bloků


DVD a Blu-ray filmu 16 bloků

Zatím nevyšlo.


Související články

10.2.2016 19:00 Téma: 10 věcí, které víme o novém Bourneovi Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
15.1.2016 13:25 VIDEO: 10 let MovieZone Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
28.7.2015 01:00 Co všechno víme o Batman vs. Superman? Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
10.6.2015 19:00 Laserový IMAX: Divadýlko nebo kinofilův ráj? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
2.9.2013 16:37 Téma: Cena jedné filmové duše Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.