Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu (Ne)lidský kšeft

(Ne)lidský kšeft /2006

Režie: Marco Kreuzpaintner

Hrají: Kevin Kline, Paulina Gaitan, Alicja Bachleda, Cesar Ramos

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 28.9.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu (Ne)lidský kšeft

V kostce: "Příběh lidí, kteří jsou dobrovolně nebo nedobrovolně zapleteni do obchodu s lidmi, mohl být emocionálním nářezem. Bohužel díky opravdu velmi hloupému scénáři a hrdinům, nad jejichž jednáním budete kroutit hlavou, se to nepodařilo. Vizuálně jde sice o velmi působivý snímek, ale bohužel zajímavé a bezpochyby i aktuální téma naráží na fakt, že ho tvůrci pojali jako přihlouplou pohádku, ve které jsou někteří lidé dobří, někteří zlí, ale všichni do jednoho jsou nesmírně tupí. "

Galerie obrázků filmu (Ne)lidský kšeft

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu (Ne)lidský kšeft

Znáte ten pocit, když si unavení po celodenní práci večer sednete s kamarády v oblíbené hospodě, objednáte si pivo a guláš k večeři a při prvním soustu zjistíte, že mezi pěti obrovskými knedlíky a nádherně štědrou porcí masa leží chcíplá masařka? Přesně takový pocit jsem měl u (Ne)lidského kšeftu. Na první pohled je všechno v tom nejlepším pořádku, ale jakmile člověk nakoukne pod pozlátko, zjistí, že tu něco řádně zapáchá. Po prvních pár minutách se ale zdá, že je všechno v pořádku. Co v pořá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu (Ne)lidský kšeft


DVD a Blu-ray filmu (Ne)lidský kšeft

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
1.1.2017 12:31 Víkendový výplach #382 o Willisovi a Zaklínačovi Rubrika: Novinky Diskuze: 96 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Cival)

Když se řekne The Girls Next Door, polovina čtenářů si vybaví spíš dokonale vylisované pozadí Elishy Cuthbert v Sexbombě od vedle než novinový článek. A to je chyba. Právě takto pojmenovaný příspěvek do magazínu newyorských Timesů totiž zaujal scenáristu Jose Riveru (oscarová nominace za Motocyklové deníky) a inspiroval jej ke zpracování jednoho z nejostudnějších aspektů moderní civilizace. Inarritu by se možná rozjel do všech světových stran a složil mozaiku upozorňující na problém globálního významu, tvůrci (Ne)lidského kšetfu se však drží úspornějšího příkladu Stevena Soderbergha a setrvávají jen na americko-mexických hranicích. Naštěstí pro filmaře, parchantů je všude dost. Poznává to třináctiletá dívenka Adriana, kterou překupníci žen a dívek lapí při obyčejné projížďce na kole. V Mexiku bohužel nic moc překvapivého. Smutek Adrianina bratra to ale nijak nemírní. Jorge ale není jeliman, a proto koná. Pro začátek se spojí s texaským poldou Rayem, který kdysi dávno přišel o dceru – dost možná úplně stejným způsobem... Vážné téma a spoustu neznámých hispánských tváří podporuje z hlediska „star-power“ jen slavné jméno Kevina Klinea. Přesto doufáme, že to nebude ždímání slz, čím si Trade pokusí vymínit publicitu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.